Mecz Piast Gliwice - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-09-16 16:00

Piast Gliwice - Slask Wroclaw 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Piast Gliwice a Slask Wroclaw wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Piast Gliwice a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: P. Olsen 29' 0-1 C. Reiner 35' 1-1 D. Kądzior

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 28' Tom Hateley 45'

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Widzew Łódź a Slask Wroclaw zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Jakub Czerwiński raz za razem serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Stale zdarzają się ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nużące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Piast Gliwice i Slask Wroclaw oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.