Spotkanie Slask Wroclaw - Cracovia Krakow zakończone wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw i Cracovia Krakow wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-08-20 15:30 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: P. Makuch 15' 0-1 A. Łyszczarz 45' 1-1 Víctor García

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 82' Michał Szromnik 84'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 8' Cornel Râpă 68'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania to Damian Kos, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Ruch Wysokie Mazowieckie i Stal Mielec a Cracovia Krakow zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Łagów i Raków Częstochowa.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Patryk Janasik Michal Siplak systematycznie serwują wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, spektakularne gole czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami futbolowymi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że spotkania nudzą. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Slask Wroclaw i Cracovia Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.