Spotkanie między Lech Poznan i Slask Wroclaw zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-08-14 18:00

W dniu 2022-08-14 18:00 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Lech Poznan a Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania między Lech Poznan a Slask Wroclaw zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: P. Schwarz 26' 0-1

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Slask Wroclaw: John Yeboah 37' Victor Garcia Marin 40' Cayetano Quintana 45' Patrick Olsen 52'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z F91 Dudelange, następne spotkania z drużynami F91 Dudelange i Piast Gliwice a Slask Wroclaw zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Ruch Wysokie Mazowieckie.

Oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak John Yeboah wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi są zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, że potyczki męczą. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe asysty i gole, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lech Poznan oraz Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Poznań.