Lech Poznan - Slask Wroclaw, wynik meczu - 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan a Slask Wroclaw wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-10-02 15:30 na stadionie INEA stadion rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Lech Poznan a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: J. Amaral 2' 1-0 J. Kaminski 30' 2-0 J. Kaminski 54' 3-0 D. Ramirez M. Ishak 56' 4-0 J. Kaminski

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Slask Wroclaw: D. Stiglec 17'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Stal Mielec a Slask Wroclaw z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczni kibice śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo D. Stiglec nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają nader zażarte, nie często okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Lech Poznan oraz Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, INEA stadion.