Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-3 dnia 2023-09-15 16:00

Puszcza Niepołomice kontra Slask Wroclaw, wynik 1-3.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2023-09-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: A. Crăciun 20' 1-0 Erik Expósito 82' 1-1 B. İnce 89' 1-2 Erik Expósito 90' 1-3

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Mateusz Cholewiak 62' Jakub Serafin 68' Konrad Stepien 86' Artur Siemaszko 90' Konrad Stepien 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 50'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: Konrad Stepien 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu - Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Mateusz Cholewiak Erik Expósito nieustannie gwarantują wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nie są interesujące. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, idealnie wyliczone bramki oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Puszcza Niepołomice i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.