Spotkanie Slask Wroclaw vs Raków Częstochowa dnia 2022-08-28 13:00 - 1-4

Slask Wroclaw vs Raków Częstochowa 1-4. W dniu 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Raków Częstochowa zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

 

Gole strzelali: Fabian Piasecki 14' 0-1 Vladyslav Kochergin 47' 0-2 Bartosz Nowak Erik Expósito 58' 1-2 Bartosz Nowak 64' 1-3 Mateusz Wdowiak Mateusz Wdowiak 80' 1-4 Szymon Czyż

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 9' Dennis Jastrzembski 72' Javier Ajenjo Hyjek 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 19' Stratos Svarnas 54' Bogdan Racovitan 73'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu - Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Slask Wroclaw zmierzy się już z Ruch Wysokie Mazowieckie, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Lechia Gdansk a Raków Częstochowa z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Patrick Olsen Zoran Arsenić nieustannie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wiele wrażeń. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są zażarte, nie często bywa, że potyczki nudzą fana. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Slask Wroclaw i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Tarczyński Arena.