Na obiekcie Suzuki Arena odbył się mecz pomiędzy Korona Kielce i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 3-1

Korona Kielce kontra Slask Wroclaw, wynik 3-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce i Slask Wroclaw zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-08-01 17:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Korona Kielce i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 27' 1-0 Adrian Danek Jakub Łukowski 35' 2-0 John Yeboah 47' 2-1 Petr Schwarz Bartosz Śpiączka 90' 3-1 Mario Zebić

Żółte kartki Korona Kielce: Adam Deja 25' Saša Balić 43' Oskar Sewerzyński 86'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 42'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock a Slask Wroclaw z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow.

Wierni fani futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych zawodników drużyny futbolowe i zawodnicy jak Adam Deja Patrick Olsen raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się idealne asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Korona Kielce i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Suzuki Arena.