Na stadionie Tarczyński Arena dnia 2022-10-03 17:00 odbyło się spotkanie Slask Wroclaw vs Warta Poznań zakończone wynikiem 0-2

Slask Wroclaw vs Warta Poznań zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Warta Poznań wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-10-03 17:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się Slask Wroclaw oraz Warta Poznań.

Gole strzelali: E. Destan 10' 0-1 M. Corryn 90' 0-2

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Warta Poznań: Mateusz Kupczak 28' Adrian Lis 83'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Szczech, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Warta Poznań z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Gornik Zabrze.

Bardzo często fani piłki nożnej z zapałem śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Mateusz Kupczak wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. Bardzo często zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Slask Wroclaw oraz Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Tarczyński Arena.