Spotkanie pomiędzy Wisla Plock i Slask Wroclaw dnia 2022-10-29 18:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego: 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Plock a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-10-29 18:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: J. Yeboah 61' 0-1 Nahuel Leiva D. Warchoł 84' 1-1 R. Wolski P. Olsen 90' 1-2 M. Konczkowski

Żółte kartki Wisla Plock: Dominik Furman 49' Piotr Tomasik 70'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Victor Garcia Marin 39' Diogo Verdasca 40'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisla Plock stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Legia Warszawa.

Coraz częściej kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak Dominik Furman Victor Garcia Marin często sprawiają fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Wisla Plock oraz Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.