Mecz pomiędzy Slask Wroclaw i Piast Gliwice dnia 2023-04-06 16:00 na stadionie Tarczyński Arena: wynik końcowy 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Piast Gliwice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-06 16:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Slask Wroclaw a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Jorge Félix 82' 0-1 G. Kirejczyk

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patryk Janasik 75' Konrad Poprawa 79' Piotr Samiec-Talar 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 21'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Karol Arys, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Piast Gliwice podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Patryk Janasik Michał Chrapek wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania drętwe. Nieustannie natrafiamy na idealne bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Tarczyński Arena.