Slask Wroclaw kontra Pogon Szczecin, wynik spotkania 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw i Pogon Szczecin wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-05-07 15:30 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Erik Expósito 28' 1-0 D. Štiglec M. Żurawski 51' 1-1 J. Bartkowski

Żółte kartki Slask Wroclaw: Krzysztof Mączyński 90' Diogo Verdasca 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Krzysztof Mączyński stale serwują wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między drużynami piłkarskimi są zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że mecze nie są interesujące. Obserwujemy nieczyste faule zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Slask Wroclaw i Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Municipal Stadium Wroclaw.