Mecz Widzew Łódź - Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-0

Widzew Łódź - Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Widzew Łódź i Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-17 19:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: K. Hansen 90' 1-0 B. Pawłowski

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 28'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 12' Daníel Leó Grétarsson 30'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Cracovia Krakow.

Liczni fani śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Juliusz Letniowski Diogo Verdasca często zapewniają swoim wiernym sympatykom emocje z najwyższej półki. Stale obserwujemy wyśmienite bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to mecze nudne. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Widzew Łódź i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.