Na stadionie Tarczyński Arena dnia 2022-09-10 13:00 miał miejsce mecz między Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk - 2-1

Slask Wroclaw kontra Lechia Gdansk wynik 2-1. Dnia 2022-09-10 13:00 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Slask Wroclaw a Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw a Lechia Gdansk zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: P. Janasik 29' 0-1 Erik Expósito 71' 1-1 J. Yeboah D. Stec 90' 2-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 39' John Yeboah 88' Diogo Verdasca 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 24' David Stec 35' Dušan Kuciak 85' Conrado Buchanelli Holz 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 90'

Główny arbiter spotkania to Lukasz Kuzma, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Slask Wroclaw stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Gornik Zabrze natomiast Lechia Gdansk z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Cracovia Krakow.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Martin Konczkowski Joeri de Kamps raz za razem zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Potyczki między piłkarzami okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że potyczki nas męczą. Ustawicznie trafiamy na bezlitosne faule, widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Slask Wroclaw i Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Tarczyński Arena.