Slask Wroclaw - Miedz Legnica, wynik meczu - 4-2

Slask Wroclaw - Miedz Legnica, wynik końcowy 4-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Slask Wroclaw i Miedz Legnica wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2023-05-21 10:30 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Miedz Legnica.

Gole strzelali: Petr Schwarz 38' 1-0 John Yeboah 40' 2-0 Matías Nahuel Andrzej Niewulis 52' 2-1 Damian Tront Matías Nahuel 56' 3-1 Petr Schwarz John Yeboah 74' 4-1 Erik Expósito Koldo Obieta Alberdi 90' 4-2 Szymon Matuszek

Żółte kartki Slask Wroclaw: Matías Nahuel 7' Petr Schwarz 32'

Żółte kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 18' Kamil Drygas 26' Szymon Matuszek 84'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i natomiast Miedz Legnica podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wielu fanów śledzi fascynujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Matías Nahuel Nemanja Mijušković systematycznie serwują wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na wyjątkowe gole czy asysty, bezlitosne faule dodające pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki nudne. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Slask Wroclaw i Miedz Legnica i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.