Spotkanie Slask Wroclaw vs Radomiak Radom na obiekcie Tarczyński Arena: końcowy wynik 0-1

Slask Wroclaw vs Radomiak Radom, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Slask Wroclaw a Radomiak Radom wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-30 10:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw oraz Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 9' 0-1 D. Jakubik

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 29' Łukasz Bejger 33' Adrian Łyszczarz 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Christos Donis 15' Berto Cayarga 44' Damian Jakubik 59' Daniel Pik 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania to Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Widzew Łódź.

Dzisiaj wierni fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Martin Konczkowski Christos Donis niejednokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Warto więc oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Slask Wroclaw i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Tarczyński Arena.