Mecz Slask Wroclaw kontra Korona Kielce dnia 2023-02-11 14:00 na stadionie Tarczyński Arena: 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Slask Wroclaw i Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-11 14:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: John Yeboah 68' 1-0 Diogo Verdasca Jakub Łukowski 87' 1-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 41' Konrad Poprawa 50'

Żółte kartki Korona Kielce: Piotr Malarczyk 37' Jakub Łukowski 40' Marcin Szpakowski 43'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Kalisz. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Wisla Plock.

Wierni fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Erik Expósito Piotr Malarczyk niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami bywają niezwykle zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Natrafiamy na spektakularne gole czy asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Slask Wroclaw i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Tarczyński Arena.