Mecz Slask Wroclaw vs Gornik Zabrze zakończony wynikiem 4-1

Slask Wroclaw vs Gornik Zabrze, wynik końcowy 4-1. W dniu 2022-10-08 13:00 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu między Slask Wroclaw a Gornik Zabrze zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Gole strzelali: B. Vrhovec 11' 1-0 Erik Expósito 20' 2-0 D. Grétarsson S. Włodarczyk 55' 2-1 Ł. Bejger 90' 3-1 J. Hyjek P. Olsen 90' 4-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 82' Petr Schwarz 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 36' Jean Jules Mvondo 82'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Jagiellonia a Gornik Zabrze z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców z zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Patrick Olsen Lukas Podolski raz za razem zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Systematycznie natrafiamy na wspaniałe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Slask Wroclaw i Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Tarczyński Arena.