Dnia 2022-07-24 15:30 na obiekcie Tarczyński Arena odbyło się spotkanie Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin: 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Slask Wroclaw i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-07-24 15:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: D. Jastrzembski 4' 1-0 Erik Expósito V. Bichakhchyan 30' 1-1 D. Dąbrowski D. Grétarsson 55' 2-1 Víctor García

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Vahan Bichakhchyan 51' Benedikt Zech 53' Michał Kucharczyk 73' Kamil Drygas 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Lech Poznan a Pogon Szczecin zmierzy się z Brondby. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań.

Coraz częściej zauważamy, iż fani z dużym zapałem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Vahan Bichakhchyan bardzo często zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania usypiające. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Slask Wroclaw i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Tarczyński Arena.