Slask Wroclaw - Nieciecza, wynik meczu 0-4

Slask Wroclaw - Nieciecza wynik meczu 0-4. Dnia 2022-04-23 13:00 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Slask Wroclaw i Nieciecza.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Slask Wroclaw oraz Nieciecza wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Gole strzelali: M. Hubínek 11' 0-1 T. Poznar M. Mešanović 14' 0-2 W. Golla 20' 0-3 M. Grzybek 87' 0-4 A. Dombrovskyi

Żółte kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 7' Márk Tamás 39' Patrick Olsen 44' Wojciech Golla 48' Erik Expósito 89'

Żółte kartki Nieciecza: Andriy Dombrovskiy 36' Maciej Ambrosiewicz 72' Tomasz Loska 86'

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 39'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Slask Wroclaw stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec a Nieciecza z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Piast Gliwice.

Kibice z zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Márk Tamás Andriy Dombrovskiy nieprzerwanie gwarantują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Trafiamy na niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Slask Wroclaw oraz Nieciecza i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Municipal Stadium Wroclaw.