Dnia 2022-02-11 17:00 odbył się mecz Górnik Łęczna vs Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-1

Górnik Łęczna vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Górnik Łęczna i Slask Wroclaw wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-02-11 17:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Víctor García 43' 1-0 A. Łyszczarz 78' 1-1 R. Pich

Żółte kartki Górnik Łęczna: Jason Lokilo 61' Kryspin Szczesniak 67' Leândro 71' Kryspin Szczesniak 71' Przemysław Banaszak 87'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Márk Tamás 57' Dennis Jastrzembski 64'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: Kryspin Szczesniak 71'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa.

Bardzo często fani śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Jason Lokilo Márk Tamás stale serwują wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często bywa, iż potyczki nudzą fana. Obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Górnik Łęczna i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.