Gornik Zabrze kontra Slask Wroclaw, wynik spotkania - 3-1

Gornik Zabrze kontra Slask Wroclaw 3-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-12-03 19:30 na obiekcie sportowym Arena Zabrze odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Slask Wroclaw.

Gole strzelali: B. Nowak 49' 1-0 R. Dadok B. Nowak 54' 2-0 L. Podolski 79' 3-0 P. Krawczyk A. Łyszczarz 83' 3-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 34' Filip Bainović 88'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 13' Sebastian Bergier 59'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to B. Frankowski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan natomiast Slask Wroclaw z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Alasana Manneh Szymon Lewkot nieraz zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami są zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska statyczne. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Gornik Zabrze i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Arena Zabrze.