Slask Wroclaw - Raków Częstochowa, wynik meczu - 1-2

Slask Wroclaw - Raków Częstochowa, wynik 1-2. Dnia 2021-10-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się Slask Wroclaw oraz Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Slask Wroclaw i Raków Częstochowa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 64' 0-1 Ivi López Ivi López 69' 0-2 V. Gutkovskis M. Praszelik 75' 1-2 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: Michał Szromnik 78' Waldemar Sobota 89'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis 30' Fran Tudor 78' Ivi López 79' Jakub Arak 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Michał Szromnik Andrzej Niewulis wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Walki między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że są to potyczki statyczne. Regularnie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Slask Wroclaw i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.