Mecz między Slask Wroclaw oraz Warta Poznań zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski

Pierwsza połowa meczu między Slask Wroclaw i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2021-07-25 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw oraz Warta Poznań.

Gole strzelali: J. Grzesik 27' 0-1 R. Pich 50' 1-1 B. Pawlowski E. Exposito 63' 2-1 D. Verdasca M. Czyzycki 76' 2-2

Żółte kartki Slask Wroclaw: P. Parzyszek 76'

Żółte kartki Warta Poznań: A. Manneh 80'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu - J. Przybył. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Wisla Krakow natomiast Warta Poznań z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Nieciecza.

Wielu kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak P. Parzyszek A. Manneh systematycznie sprawiają wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące walki między graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania nudzą kibica. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich ioglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Slask Wroclaw i Warta Poznań z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.