Back to Top

KIBICOWSKI PORTAL W.K.S ŚLĄSK WROCŁAW

Mecz Slask Wroclaw - Puszcza Niepołomice 0-0

Slask Wroclaw vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania: 0-0

W meczu z 25. kolejki Ekstraklasy drużyny Slask Wroclaw i Puszcza Niepołomice zmierzyły się na murawie Tarczyński Arena. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0, a wynik na przerwę również wskazywał na brak bramek - 0-0. Pojedynek miał miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 19:00, a teraz oto szczegółowa relacja z tego starcia.

Jagiellonia - Slask Wroclaw, wynik 3-1

Spotkanie między Jagiellonia i Slask Wroclaw na obiekcie Stadion Miejski - 3-1

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do starcia pomiędzy drużynami Jagiellonii i Śląska Wrocław. Mecz, który odbył się w Stadionie Miejskim, zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-1. Jagiellonia dominowała przez większość spotkania, zdobywając trzy gole jeszcze przed przerwą, co zapewniło im komfortową przewagę. Śląsk Wrocław starał się odrobić straty, ale nie zdołał odwrócić losów meczu.

Slask Wroclaw - Widzew Łódź, wynik 2-1

Na stadionie Tarczyński Arena dnia 2024-03-02 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Slask Wroclaw oraz Widzew Łódź zakończony wynikiem 2-1

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyna Slask Wroclaw zmierzyła się z zespołem Widzew Łódź na murawie Tarczyński Arena. Mecz, który odbył się 2 marca o godzinie 16:30 czasu lokalnego, dostarczył kibicom wiele emocji. Po zaciętej rywalizacji to Slask Wroclaw wyszedł zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie drużyny zaprezentowały się z determinacją i zaangażowaniem, dostarczając niezapomnianych chwil wszystkim obserwatorom na trybunach.

Mecz pomiędzy Lech Poznan vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-02-24 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Lech Poznan oraz Slask Wroclaw: wynik końcowy 0-0

W miniony czwartek na Enea Stadion odbył się starcie pomiędzy Lechem Poznań a Śląskiem Wrocław. Mimo starań obu drużyn, widowisko zakończyło się bezbramkowym remisem 0-0. Mecz ten miał miejsce 24 lutego 2024 roku o godzinie 16:30, w ramach 22. kolejki Ekstraklasy. Pomimo braku bramek, zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoki poziom gry, nie dając szans rywalom na zdobycie gola.

Slask Wroclaw vs Stal Mielec 0-1

Slask Wroclaw vs Stal Mielec, wynik meczu - 0-1

W miniony wtorek, 16 lutego br., na Tarczyński Arenie odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Slask Wroclaw oraz Stal Mielec, które to rywalizowały w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali Mielec, która wygrała 1-0. Jednobramkowe prowadzenie gości utrzymało się do końcowego gwizdka sędziego, mimo starań gospodarzy o odwrócenie losów pojedynku.

Mecz pomiędzy Slask Wroclaw kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 0-1

Spotkanie Slask Wroclaw - Pogon Szczecin zakończone wynikiem 0-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Slask Wroclaw i Pogon Szczecin w ramach 20. kolejki Ekstraklasy dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej. Spotkanie, które odbyło się w Tarczyński Arenie, zakończyło się zwycięstwem Pogoni Szczecin 1-0. Mimo wyrównanej walki, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki w pierwszej połowie, ale w drugiej części gry Pogon Szczecin zdołała wywalczyć cenne trzy punkty.

Zaglebie Lubin kontra Slask Wroclaw, wynik 1-2

Mecz Zaglebie Lubin kontra Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-2

W meczu Ekstraklasy pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw to goście z Wrocławia okazali się lepsi, pokonując gospodarzy 2-1. Mecz odbył się na Stadionie Zagłębia Lubin w ramach 19. kolejki ligowej. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale w drugiej części spotkania emocje sięgnęły zenitu, a zwycięstwo przypadło ekipie Slaska.

Radomiak Radom kontra Slask Wroclaw, wynik 0-1

Mecz Radomiak Radom - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 0-1

W poniedziałek, 27 listopada 2023 roku, na Stadionie im. Braci Czachorów odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Slask Wroclaw w ramach 16. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętym starciu, zwycięstwo odniosła drużyna Slask Wroclaw, pokonując rywali 1-0. Mecz zakończył się remisem 0-0 po pierwszej połowie, jednak w drugiej połowie to goście zdołali zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Cracovia Krakow - Slask Wroclaw, wynik 0-1

Mecz Cracovia Krakow vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 0-1

W emocjonującym starciu dwóch drużyn Ekstraklasy, Cracovia Kraków podejmowała Slask Wrocław na swoim stadionie im. Józefa Piłsudskiego. Mecz od samego początku był pełen pasji i zaangażowania, jednak to goście z Wrocławia zdołali zdobyć jedyną bramkę spotkania, ostatecznie wygrywając 1:0. Pomimo starań gospodarzy, którzy próbowali odwrócić losy meczu, Slask zdołał utrzymać swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego. Wynik ten ma duże znaczenie dla obu drużyn, które walczą o czołowe miejsca w tabeli. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły z tego zaciętego pojedynku.

Mecz Slask Wroclaw vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Slask Wroclaw - ŁKS Łódź, wynik końcowy 2-1

W sobotę 5 listopada o godzinie 11:30 na Tarczyński Arenie odbył się emocjonujący mecz w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Drużyny Slask Wroclaw i ŁKS Łódź stanęły naprzeciw siebie, aby rywalizować o cenne punkty. Po pełnych napięcia 90 minutach gry, to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa, pokonując swojego przeciwnika 2-1. Już w pierwszej połowie Slask Wroclaw objął przewagę, ustalając wynik na przerwę na 1-0. . Sędzią tego spotkania był Bartosz Frankowski z Polski.

Ruch Chorzów kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 2-2

Ruch Chorzów - Slask Wroclaw, wynik meczu 2-2

W emocjonującym starciu pomiędzy Ruchem Chorzów a Śląskiem Wrocław zakończonym remisem 2-2, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu. Spotkanie, które odbyło się na Silesian Stadium, było częścią 13. kolejki Ekstraklasy. Po pierwszej połowie to goście prowadzili wynikiem 2-1, ale Ruch zdołał wyrównać w drugiej połowie. Mecz sędziował Paweł Raczkowski z Polski.